MARKÝZY

MARKÝZY

SHADE INSTALL

Informace o jednotlivých produktech a fotogalerie našich realizací

MARKÝZY

Divider Image

Dodací lhůta: cca 2-4 týdny ve standardních barevných provedeních 

Nenechte se odradit slunečními paprsky a využívejte svoji terasu či balkon naplno. Naše markýzy na balkon či terasu Vám zajistí příjemné posezení nejen v horkých dnech. Kazetové provedení markýzy zajistí ochranu látky a konstrukce při nepříznivém počasí a maximálně tak prodlouží její životnost. Markýzy nepotřebují žádnou stavební připravenost, je tedy možno je instalovat i dodatečně na již zateplený objekt.

Na veškeré markýzy poskytujeme prodlouženou záruku v délce 48 měsíců, na veškeré elektropříslušenství 60 měsíců.

  • 1/ KAZETOVÉ MARKÝZY: V UZAVŘENÉM STAVU CHRÁNĚNO PŘED POVĚTRNOSTNÍMI VLIVY – VĚTŠÍ ŽIVOTNOST MARKÝZY
  • 2/ STANDARDNÍ MARKÝZY: MARKÝZA BY MĚLA BÝT SHORA CHRÁNĚNA NAPŘ. BALKONEM, PŘESAHEM STŘECHY APOD.

KAZETOVÉ MARKÝZY

SCRIGNO

Kazetová markýza Scrigno je velice oblíbená pro svůj elegantní design a kvalitní zpracování. Díky tomu se markýza stane ozdobou každého domu. Při zataženém stavu je látka zcela chráněna v boxu, čímž se značně prodlužuje její životnost. Markýzu je možné ovládat manuálně (klikou), nebo motoricky (dálkovým ovladačem, mobilní aplikací). Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky a barev samotné markýzy.

PRIMA BOX

Předností této kazetové markýzy je kvalitní zpracování za použití německých komponentů a současně její přijatelná cena. Díky boxu je látka zcela chráněna, čímž se znatelně prodlouží životnost látky. Díky modernímu designu se markýza stane ozdobou každého domu. Markýzu je možné ovládat manuálně (klikou), nebo motoricky (dálkovým ovladačem, mobilní aplikací). Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky a barev samotné markýzy.

NOVETA BOX

Tato kazetová markýza se řadí mezi špičku v kategorii kazetových markýz. Jedná se o produkt, který je vyroben kvalitních materiálů. Díky hranatému tvaru kazety markýza získává moderní design a perfektně se tak hodí na fasády moderních domů. Jako u ostatních kazetových markýz je i v tomto případě látka zcela chráněna, čímž se značně prodlužuje její životnost. Markýzu je možné ovládat manuálně (klikou), nebo motoricky (dálkovým ovladačem, mobilní aplikací). Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky a barev samotné markýzy.

KASETA

Tento výrobek se řadí mezi jedničku v oblasti kazetových markýz. Je velice oblíbený díky své robustnosti, kvalitnímu zpracování z německých komponentů a modernímu designu. Tuto markýzu je možné použít při zastínění velkých ploch. Markýza může být až 14m široká. Jako jediná kazetová markýza může být Kaseta opatřena předním výsuvným volánem. Markýzu je možné ovládat manuálně (klikou), nebo motoricky (dálkovým ovladačem, mobilní aplikací). Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky a barev samotné markýzy.

KOTVÍCÍ SYSTÉM DO
ZATEPLENÉ FASÁDY

Fischer Thermax

  • speciálně vyvinutý kotvící prvek pro markýzy, pergoly apod.
  • lze použít při velikosti zateplení až 290 mm!
  • nevzniká tepelný most
  • kotvení probíhá na již hotovou fasádu – lze tedy instalovat stínění i na hotové stavby

STANDARDNÍ MARKÝZY

DIMA / DIMA 350

Jedná se o základní typ standardní markýzy. Markýza Dima má výsuvnou konstrukci s kloubovými rameny. Na výběr je mnoho látek s ochranným UV faktor, který Vás ochrání před škodlivým zářením. Varianta Dima 350 se liší delším výsuvem látky.

PRIMA

Tato markýza se řadí mezi základní typy kloubových markýz. Markýza PRIMA je oblíbená díky své kvalitě za přijatelnou cenu. Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky.

NOVETA PLUS

Předností této markýzy jsou její překřížená ramena. Díky tomu může mít markýza vetší výsuv, než je její šíře. Maximální šíře této markýzy je 4,25m. Dále je možno k markýze dodělat přední výsuvný volán, který vás chrání před nízkým sluncem. Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky.

KLASIK

Předností této markýzy je velký výsuv látky. Díky použití kvalitních německých komponentů se tento produkt řadí mezi jedničku mezi standardními (kloubovými) markýzami. Markýza může být opatřena plynulým naklápěním ramen, které vás ochrání před nízkým sluncem. Tuto ochranu může poskytnout  výsuvný voláne, kterým lze markýzu opatřit. Vybírat můžete ze široké nabídky různých barev látky.

KOTVÍCÍ SYSTÉM DO
ZATEPLENÉ FASÁDY

Fischer Thermax

  • speciálně vyvinutý kotvící prvek pro markýzy, pergoly apod.
  • lze použít při velikosti zateplení až 290 mm!
  • nevzniká tepelný most
  • kotvení probíhá na již hotovou fasádu – lze tedy instalovat stínění i na hotové stavby

CHCETE VĚDĚT PŘESNOU KALKULACI VAŠEHO STÍNĚNÍ?

VYPLŇTE NÁŠ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

GALERIE